16 Ekim 2019 | 17:21
Buradasınız:  / Haberler / Safranbolu Trial Yarışında Çift Birinci Çıkardı

Safranbolu Trial Yarışında Çift Birinci Çıkardı

Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF)’un 14-15 Kasım’da Safranbolu’da düzenlediği 5. yarışında, 2 gün yarışan ve aynı puanla yarışı bitiren DOSD ve Team Mobil1 birinci olarak tamamladı.

2015 Türkiye Trial Şampiyonası özel hazırlanan etapda gerçekleşti. 2 gün boyunca devam eden yarışta 20 araç ve 40 sporcu, 10 takım halinde parkuru en kısa sürede geçebilmek için birbiriyle mücadele etti.

Trial yarışda Yardımlaşma ve Off Road Ruhunun göz önünde olduğunu bir kez daha gösterdiler. Beşinci yarışda Ertan Uçar-Berat Atagün ve Hakan Çarker-Ayhan Ademoğlu araçlardan oluşan Bursa’dan Team Mobil1 takımı ve Erkan Kaynak-Cemafer Bulut ve Avni İnce-Ali Demirayak ekiplerinden oluşan DOSD Offroad takımı aynı puanla birinciliği paylaştı.

Seyircilerin büyük ilgi gösterdiği heyecan dolu organizasyonda Emirhan Kutlu-Ali Çapan ve Uğur Demirci-Samet Aygül’den oluşan İstanbul’dan Texxoff takımı ise üçüncülüğü kazandı.

2015 Türkiye Trial Şampiyonası, 28-29 Kasım tarihlerinde Beykoz Offroad Kulübü (BEYOFF) tarafından Intercity İstanbul Park offroad alanında düzenlenecek olan 6.ayak yarışları ile sona erdi.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir ( Gerekli )